RU UK

Як часто потрібно відвідувати офтальмолога в дитячому віці?

Регулярні огляди в офтальмолога – найкраща профілактика захворювань зорової системи. Починати відвідувати лікаря потрібно змалечку, адже при своєчасному виявленні патології є можливість не допустити зниження або навіть втрати зору. Особливо це стосується тих дітей, у родині яких є спадкові захворювання очей або матері яких мали ускладнення під час вагітності чи пологів.

Зазвичай діти, як і дорослі, мають регулярно відвідувати лікаря-офтальмолога не рідше 1 разу на рік. Перший огляд частіше всього проходить в віці 1-3 місяці. Якщо ж у новонародженої дитини відмічаються проблеми зі здоров’ям або дитина народилася раніше терміну, то огляд  дитячого офтальмолога проводять уже з перших днів життя.

При відсутності патології, надалі варто відвідати офтальмолога, коли дитині виповнилося 6 місяців і повернутися на контрольний огляд ще через півроку, коли дитині виповниться рік, а потім рекомендований щорічний профілактичний огляд.

Крім цього, дітей обов’язково приводять на огляд до лікаря-офтальмолога перед оформленням у дитячий садок, зазвичай у віці 2-3-х років, та перед початком навчання в школі, в 5-6 років. Доречі, огляд перед школою варто пройти за 2-3 місяці до першого вересня. Такий проміжок часу потрібен для того, аби при виявленні проблем встигнути розпочати лікування та, в разі призначення окулярів, звикнути до них до початку навчання.

Як проходить огляд у дитячого офтальмолога в нашій клініці:

Наші лікарі проводять огляд дітей будь-якого віку, навіть з перших днів життя.  Зазвичай до 3 років лікар проводить огляд в ігровій формі. З 3 до 6 років офтальмологи залучають більше апаратних досліджень, переважно безконтактних. З 6 -7 років обстеження проходить за прийнятими стандартами, як для дорослих.

Наші лікарі вміють працювати з дітьми будь-якого віку. В нашій клініці дитина пройде обстеження в комфортних умовах. Після огляду батьки отримують заключення спеціаліста та відповіді на свої запитання стосовно результатів обстеження та необхідності призначеного лікування.

Запрошуємо вас на огляд до дитячого офтальмолога в Експертну Офтальмологію доктора медичних наук Марії Знаменської. Досвідчений лікар-офтальмолог допоможе провести діагностику зору у дитини та, в разі виявлення захворювання, підбере оптимальні методи лікування та профілактики для збереження зору.

Згорнути відгуки Записатися на прийом ОКТ навчання для лікарів
Корисна інформація для офтальмологів —