RU UK

Дитяча офтальмологія

Діагностика зору у дітей є надзвичайно важливою. Значні зорові навантаження та спадкові фактори можуть призвести до порушень зору в ранньому віці, які необхідно вчасно діагностувати і коригувати.  

ДИТЯЧА ОФТАЛЬМОЛОГІЯ: ПЛАНОВІ ОГЛЯДИ ТА КОРЕКЦІЯ ПОРУШЕНЬ ЗОРУ

Спостерігати за здоров’ям очей дитини потрібно з перших днів життя. Розвиток зорової активності триває аж до підліткового віку. Саме тому ми рекомендуємо відвідувати дитячого офтальмолога регулярно у віці 1, 3, 6, 10, 12 та 15 років в разі відсутності скарг або в терміни, призначені вашим лікарем. Дуже часто погіршення зору виникають у дітей після початку навчання у школі. На фоні спадкових факторів, надмірних зорових навантажень, у тому числі через користування гаджетами та недостатньої рухової активності гострота зору знижується, що потребує вчасної діагностики та корекції. 

 

Важливо!  Діти не мають відповідного зорового досвіду, саме тому не можуть поскаржитися на погіршення зору. Саме тому ми рекомендуємо  батькам слідкувати за поведінкою та зміною звичок малечі та регулярно звертатися до фахівців для профілактичного огляду очей. 

 

Якщо ви помічаєте, що у вашої дитини з’явилась звичка терти очі, спостерігається почервоніння очей, знизився інтерес до навчання чи ігор на близькій відстані, з’явились нетипові положення голови або тіла, скоротилась відстань до телевізора або гаджета , вам варто звернутися до лікаря. 

 

Також на формування зору у дитини може впливати фактор спадковості. Якщо хоча б один із батьків має проблеми із зором, то в декілька разів зростає ризик розвитку хвороб у дитини. Діагностика та лікування на ранніх етапах допоможуть успішно усунути порушення зору.    Дитячий офтальмолог проведе огляд у комфортній обстановці. За умов раннього виявлення та корекції проблеми, можна уникнути подальшого погіршення зору та виправити вже наявні порушення. 

ДИТЯЧИЙ ОФТАЛЬМОЛОГ У ЕКСПЕРТНІЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ МАРІЇ ЗНАМЕНСЬКОЇ

Запрошуємо батьків і дітей на консультації до наших лікарів-експертів. За попереднім записом первинний огляд триває близько 30 хвилин, без черг і очікувань. Комплексне обстеження проводиться на сучасному обладнанні, яке не потребує контакту з оком.

 

Наші лікарі проводять огляд дітей будь-якого віку, навіть з перших днів життя.  Зазвичай до 3 років лікар проводить огляд в ігровій формі. З 3 до 6 років офтальмологи залучають більше апаратних досліджень, переважно безконтактних. З 6 -7 років обстеження проходить за прийнятими стандартами, як для дорослих.  Наші лікарі вміють працювати з дітьми будь-якого віку. В клініці дитина пройде обстеження в комфортних умовах. Після обстеження батьки отримають заключення спеціаліста, який, із урахуванням результатів обстежень, порадить дієві методи профілактики, лікування або спостереження.  

 

В разі необхідності, при підозрі на вроджену патологію зорового нерва чи супутній патології нервової системи у дітей, ми маємо можливість організувати консиліум із нейроофтальмологів для ранньої діагностики вроджених патологій і призначення своєчасного лікування. 

Ціни на наші послуги

Дитяча офтальмологія
  назва послуги ціна в грн.
1 Первинна консультація дитячого офтальмолога 1000
2 Дистанційна консультація дитячого офтальмолога від 500
3 Консиліум від 3000
  Зважаючи на індивідуальний підхід до кожного пацієнта, при проведенні консультації можливе призначення одного чи декількох додаткових обстежень:
4 OКТ сітківки 900 1200
5 ОКТ зорових нервів 900 1200
6 ОКТ-біометрія 500 750
7 Комп’ютерна периметрія 600 700
Згорнути відгуки Записатися на прийом ОКТ навчання для лікарів
Корисна інформація для офтальмологів —