RU UK

Дистанційні консультації

У сучасному світі дуже важливим є фактор доступності медицини, особливо в режимі самоізоляції. Якщо вам потрібен прийом офтальмолога в Києві, але немає можливості бути фізично присутнім у лікарні, ви можете записатися на дистанційну консультацію до провідних офтальмологів нашої клініки. 

У яких випадках дистанційна консультація може бути корисною:

  • Допомога фахівця щодо розшифровки отриманих результатів досліджень;
  • Експертна думка вузьких спеціалістів в сфері офтальмології, таких як нейроофтальмолог, спеціаліст ОКТ-діагностики, дитячий офтальмолог, експерт з оптичної корекції та інші;
  • Проведення онлайн-консиліумів за результатами попереднього огляду та діагностичних обстежень в інших спеціалістів;
  • Онлайн-консультації для лікарів-офтальмологів, яким потрібна експертна допомога колег;

З урахуванням поточної ситуації з поширенням COVID-19, дистанційні консультації — це зручний спосіб звернутися до лікаря, не порушуючи режим самоізоляції. Особливо актуальною така консультація буде для людей похилого віку, що знаходяться в зоні ризику. 

Ми — за індивідуальний підхід у діагностиці та лікуванні, тому запрошуємо вас на дистанційну консультацію до експертних офтальмологів Києва. Наші адміністратори допоможуть вам обрати спеціаліста з урахуванням ваших скарг, симптомів та особливих вимог.  

Увага! Дистанційні консультації не завжди можуть на 100% замінити особистий прийом у лікаря. В деяких випадках офтальмолог не зможе призначити лікування без результатів додаткових обстежень та особистого огляду. Прийом пацієнта онлайн не завжди надає повної інформації про стан його здоров’я, тому інколи лікар може запросити пацієнта на особистий прийом для встановлення остаточного діагнозу та призначення лікування.

Ціни на наші послуги

Дистанційні консультації
№ п/п
Назва послуги
ціна в грн.
1Дистанційні консультаціївід 500
 Кожен випадок розглядається в залежності від індивідуальних особливостей окремого пацієнта та встановленого діагнозу
Згорнути відгуки Записатися на прийом ОКТ навчання для лікарів
Корисна інформація для офтальмологів —