RU UK

Офтальмогенетичне консультування

Офтальмогенетика – це розділ офтальмології, який вивчає вроджені та спадкові захворювання очей. Спадковими можуть бути захворювання сітківки, зорового нерва, кришталика, скловидного тіла, рогівки, повік, але поєднує їх можливість передачі захворювання в сім’ї з покоління до покоління.

Офтальмогенетик виявляє генетичні причини захворювання, визначає особливості прояву та прогноз перебігу захворювання, від якого залежать рекомендації щодо навчання пацієнта та його профорієнтації, виявляє тип успадкування, розраховує ризики захворювання для родичів та ймовірність народження дитини з такою самою патологією у цій сім’ї, допомагає спланувати заходи щодо профілактики народження дитини зі спадковим захворюванням.

Офтальмогенетичне консультування – це не одноразова консультація, це ПРОЦЕС, під час якого офтальмогенетик допомагає людям зрозуміти та адаптуватися до медичних, психологічних та сімейних наслідків впливу генетичних факторів на розвиток захворювання.

Основні завдання офтальмогенетичного консультування:

 • встановлення точного діагнозу
 • визначення типу спадкування хвороби
 • розрахунок генетичного ризику
 • визначення найефективнішого методу профілактики
 • роз’яснення проблеми особам, які звернулися на консультацію
 • інформація та допомога їм в адаптації до ситуації
 • пошук найсучасніших методів лікування у існуючому світовому медичному просторі

У складних випадках в Експертній офтальмології може бути зібраний консиліум (посилання на послугу консиліум) з кількох фахівців, на якому розглядаються питання додаткових методів діагностики, лікування, тривалості реабілітації тощо. Результати роботи консиліуму дозволяють точно встановити діагноз та підібрати правильну тактику лікування.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ОФТАЛЬМОГЕНЕТИКА В ЕКСПЕРТНІЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ ДОКТОРА МЕДИЧНИХ НАУК МАРІЇ ЗНАМЕНСЬКОЇ

Переваги нашої клініки:

 • Об’єктивність (незалежність) діагностики.
 • Експертна думка: наші лікарі працюють викладачами та самі постійно поглиблюють свої знання.
 • Застосування лише сучасних методів діагностики та лікування.
 • Використання сучасної діагностичної апаратури для дослідження зору.
 • Високий рівень комфорту досліджень, якісний сервіс.

В Експертній офтальмології доктора медичних наук Марії Знаменської ви отримаєте професійну консультацію офтальмогененетика, який допоможе визначити діагноз, прогноз та підбере оптимальні шляхи лікування та профілактики прогресування захворювання.

ЦІНИ НА ПОСЛУГУ

ПослугаЦіна
1. Первинна консультація.
Тривалість – 1 год.
Визначення цілей та завдань спільної роботи офтальмогенетика та пацієнта. Збір анамнезу, побудова родоводу, візуальний офтальмологічний огляд, постановка попереднього діагнозу, призначення доообстеження та генетичного тесту.
2800
2. Інтерпретація результатів генетичного тестування.
Тривалість – 1 год.
Суть. Роз’яснення клінічного значення тесту, визначення типу успадкування, роз’яснення генетичних ризиків для родичів та методів профілактики.
2500
3. Розробка схеми лікування (неспецифічної терапії).
Тривалість – 1 год. При неможливості генетичного тестування. Призначення підтримуючих заходів, що базуються на сучасних даних доказової медицини.
2500
4. Скорочена консультація.
Тривалість – 30 хв.
Повторна консультація. Відповіді на короткі запитання пацієнта.
1300
5. Оформлення розширеного офтальмогенетичного висновку.
Тривалість – 1 год.
Аналіз генетичних баз даних, результатів світових доказових досліджень, прогноз та підбір сучасних клінічних досліджень (генетичної терапії та ін.). Комплексна, аналітична, більш ніж 5-годинна робота лікаря, яка закінчується 1-годинною консультацією пацієнта з викладом суті дослідженого наукового матеріалу.
6500
Згорнути відгуки Записатися на прийом ОКТ навчання для лікарів
Корисна інформація для офтальмологів —