UK RU

У мене короткозорість змалку, а по роботі доводиться багато часу проводити перед комп’ютером. Кілька місяців тому з’явився дискомфорт, очі почали боліти і сильно втомлюватись. Колега порекомендував звернутися до клініки Марії Андріївни. Мені сподобалося все! Лікарі грамотні, персонал привітний, розташування дуже зручне. Мені виписали нові окуляри та краплі, розповіли як правильно працювати за комп’ютером, щоб очі менше напружувалися. Домовився привезти сюди на консультацію батьків. Дуже вдячний усьому персоналу. Бажаю успіхів та процвітання!

Олександр, 32 роки
Доктор медичних наук

Приходила на первинний прийом до лікаря з проблемою, яка завдавала мені дискомфорту вже кілька днів. Після ретельного огляду лікар призначила лікування та дала рекомендації. Вже за кілька днів мій стан покращився і невдовзі проблема пішла. Я залишилася дуже задоволена ефектом від лікування, так і клінікою, в яку звернулася. Рекомендуватиму її своїм знайомим.

Поліна, 27 років

Була на діагностиці в даному центрі разом зі своєю літньою мамою. Залишилося лише гарне враження як у мене, так і у мами. Лікарі насправді професіонали своєї справи. Вони допомогли розібратися з постановкою діагнозу і після призначеного лікування та операції, зір моєї мами значно покращився. Дякую!

Олена Петрівна

За рекомендацією звернулася до Марії Андріївни для уточнення свого діагнозу, оскільки думки кількох офтальмологів не співпадали. Мене обстежили кілька лікарів. Після обстеження на кількох сучасних приладах лікар зрозуміло пояснила в чому моя проблема. Мені порекомендували пройти консультації лікарів інших спеціальностей та направили до найкращих фахівців! Незабаром моя проблема була вирішена. Залишилося найкраще враження про цю клініку. Якщо моїм знайомим буде потрібна консультація офтальмолога, рекомендуватиму звертатися тільки сюди. Дякую!

Ганна, 34 роки

Прийшла в клініку за рекомендацією своєї знайомої, яка була тут неодноразово і залишилась враженою якістю обслуговування та новим обладнанням. Після проведеного дослідження, яке до речі зайняло мінімум часу і зусиль, я була задоволена професійним підходом. Мені пояснили доступними словами в чому моя проблема та надали певні рекомендації щодо лікування та повторної діагностики. Дуже дякую за якісну допомогу і гарне ставлення.

Вікторія Михайлівна

Хочу виразити своє захоплення професійним підходом до якості обстеження. Все на високому рівні. Спокійне та виважене спілкування, відсутність черг та спокійна атмосфера – рекомендую звертатися сюди усім, у кого є проблеми із зором.

Возний А.О.

Не вперше звертаюсь в даний центр на діагностику. Дуже приємні співробітники, досвідчені лікарі, які проводять якісні діагностичні обстеження. Тут завжди можна порадитись щодо найсучасніших методів лікування.

Ганна Василівна

Отзывы

Закрыть отзывы Записаться на прием ОКТ обучение для врачей
Полезная информация для офтальмологов —