UK RU

Чи варто робити лазерну корекцію зору

Лазерна корекція – це операція, яка допомагає назавжди забути про лінзи та окуляри.  Операція проходить безболісно та займає приблизно 30 хвилин. Лазерна корекція змінює форму рогівки, принцип процедури полягає в наданні їй нової форми. Реабілітація після лазерної корекції зазвичай проходить швидко і без проблем. Позбувшись проблем із зором, ви зможете уникнути всіх незручностей, пов’язаних з носінням окулярів і контактних лінз: 

  • Забудете про пошук загублених окулярів, їх поламки та періодичні заміни; 
  • Придбання нових контактних лінз та засобів догляду за ними;
  • Набагато простіше підібрати сонцезахисні окуляри;
  • Можна без перешкод заходити після морозу в тепле приміщення;
  • Відкриваються активні види спорту, такі як біг, плавання, катання на лижах та інші. Окуляри тепер не заважають, а лінзи не приносять дискомфорту. 

Відповіді на питання стосовно лазерної корекції від лікарів нашої клініки:

Чи є безпечною лазерна корекція?

Корекція зору за допомогою лазера є достатньо безпечною процедурою та має мінімальну кількість ризиків. Вплив лазера відбувається лише на одну окрему ділянку ока з високою точністю. Це дозволяє отримати очікуваний результат,  безпечний для пацієнта. Ніяких помилок лазера бути не може – він одразу зупинить роботу, якщо око почне рухатися. Комп’ютерний розрахунок параметрів пацієнта виключає лікарську помилку. Повернутися до роботи за комп’ютером, читанню книжок та використанню гаджетів можна вже  через декілька годин після процедури. Протягом перших 1-2 тижнів бажано зменшити зорові навантаження до 1-2 годин в день, з поступовим збільшенням до 3-4 годин в день і більше.

Чи боляче робити лазерну корекцію?

Робити лазерну корекцію не боляче. Процедура проводиться зазвичай під місцевою анестезією очними краплями. Цього достатньо, аби позбавити пацієнта будь-яких неприємних відчуттів. 

Які вікові рамки процедури?

Ми рекомендуємо робити лазерну корекцію пацієнтам, які досягли 20-річного віку. Для пацієнтів молодше цього віку проводити операцію вважається недоцільним. Адже в процесі дорослішання зорова система змінюється, тому неможливо гарантувати стійкий позитивний результат від проведення операції.  

Також лазерна корекція не рекомендована пацієнтам старше 40-45 років. В цьому випадку через вікові зміни в зоровій системі результат також може виявитися не надто успішним. 

Чи можна робити корекцію до пологів? 

Звичайно! Лазерну корекцію зору можна робити як до, так і після вагітності та пологів. Немає жодних обмежень, адже майбутня вагітність ніяк не може вплинути на результат лазерної корекції та стабільність зорових функцій. Крім того, лазерна корекція в майбутньому не є протипоказанням для природних пологів. 

Лазерна корекція – новий та максимально комфортний шлях до ідеального зору. Пройти консультацію лікаря-офтальмолога з питань лазерної корекції зору можна у офтальмологів в Києві в Експертній офтальмології доктора медичних наук Марії Знаменської. Лікар проведе повне офтальмологічне обстеження та на основі ваших індивідуальних зорових показників та особливостей способу життя зробить висновок, чи підходить вам лазерна корекція зору, допоможе підготуватися до операції та надасть необхідні рекомендації.

Згорнути відгуки Записатися на прийом ОКТ навчання для лікарів
Корисна інформація для офтальмологів —